fbpx

M-RENTAL - обов'язкова зупинка по дорозі на знімальний майданчик!

Про Нас

           М-RENTAL – компанія оренди фото- та відеотехніки,  створена для досягнення візуальної досконалості у креативній індустрії. Наша мета – найкращий досвід оренди  для нашого клієнта. А це вже пів шляху до якісно відзнятого матеріалу! Щоб йти в ногу з часом і зростаючим попитом на відеоконтент, ми постійно оновлюємо асортимент. У нас ви знайдете повнофункціональний каталог техніки щоб задовольнити потреби та бюджет будь-якого проекту. Це – широкий асортимент камер: Canon, Sony, Fujifilm, Blackmagic, Red; об’єктивів: Carl Zeiss, Canon, Tamron, Sirui, Panasonic; освітлювальних приладів: Aputure, Arri, Jinbei, NanLite, NiceFoto; стабілізаторів DJI Ronin, штативів та багато іншого. 

           Компанія також може надати професійних техніків, освітлювачів та операторів для вашої зйомки. Від однієї камери до цілої команди з оператором, звуком та освітленням, ми готові до роботи в потрібному для вас місці, вчасно і за оптимальною ціною.

           Або ж ви можете обрати нашу M-Studio як локацію зйомки.

           Якою б не була ваша зйомка, вибір правильної техніки – це різниця між днем зйомки, який окупиться, і днем, який ні. У M-RENTAL ми маємо досвід роботи з  обладнанням та готові допомогти порадами, щоб ваша зйомка пройшла правильно, а відзнятий матеріал сподобався найвибагливішому замовнику. Зайдіть у розділ Каталог і подивіться, що робить нас найкращим вибором оренди для виробництва відео у Львові!

           Наша локація 

Ми знаходимось неподалік центру Львова (5 хв. на машині від Оперного театру) на вулиці Заводській 31, 4 поверх (центральний корпус заводу РЕМа).

mcamera.rental@gmail.com

+380 (98) 877 70 05